XLTTYWL Starlink V3 Poe Injector, 200W 5 in 1 GigE Passive & ESD Protection Gen 3 Starlink 12v with USB & Type-C Power Output and DC Step UP Converter DC 9-36V/200W for Starlink Gen 3 Dishy (Grey)
*High-Powered Performance: XLTTYWL 5 in 1 12V starlink gen 3 dc conversion kit efficiently delivers 200W power to reliably support Starlink V3 Internet Satellite Dish.
*High-Speed Connectivity: XLTTYWL Starlink 5 in 1 Poe Injector 12V offers a robust power input range of DC 9-36V/200W delivers Gigabit network speed for seamless and fast data transmission.
*Robust Protection and Environmental Resilience: 200W Starlink 12V Poe Offers Power superior surge and ESD protection, operates seamlessly in temperatures from -20 to +55 degC, and maintains stability in humid conditions (10% – 90% non-condensing). Additionally, efficient storage capabilities ensure reliability and longevity.
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “XLTTYWL Starlink V3 Poe Injector, 200W 5 in 1 GigE Passive & ESD Protection Gen 3 Starlink 12v with USB & Type-C Power Output and DC Step UP Converter DC 9-36V/200W for Starlink Gen 3 Dishy (Grey)”